środa, 23 grudnia 2015

Pomysły na świąteczne prezenty dla książkoholików.


Hej, witam. W związku ze zbliżającymi się Świętami, przychodzę do Was z postem zawierającym, według mnie, najlepsze pomysły na prezenty dla miłośników książkowych.  Część z nich będziecie mogli zrobić sami, a część kupić za raczej nie dużą cenę. No więc zaczynajmy!
#1
 Ramka z cytatem.
Będziesz potrzebował/a:
-kartki
-kolorowych długopisów, flamastrów
-ramki <wielkość zależy od Ciebie>
- i oczywiście cytatu, najlepiej jak znajdziesz jakiś z ulubionej książki osoby, której to dajesz lub po prostu taki, który się Tobie podoba
Na kartce napisz cytat i daj się ponieść fantazji, dodaj jakieś wzorki czy małe obrazeczki, a następnie włóż do ramki. Tyle, cała logika. A tu macie kilka zdjęć jakie znalazłam w internecie.

Cytując ścienny DIY Zakończ#2
Kolejnym pomysłem może być biżuteria lub ubrania związane z książkami. Myślę, że każda fangirl/fanboy ucieszyłby/łaby się z takiej niespodzianki. O to przykłady stron, na których będziecie takie mogli taką zamówić:

http://epikbox.pl/sklep/
http://lumos-art.blogspot.com/

#3
 Dla fanów Harry'ego Potter dostępna jest książka do kolorowania lub ilustrowane wydanie pierwszej części przygód młodego czarodzieja.
Harry Potter. Książka do kolorowania - Opracowanie zbiorowe Harry Potter i Kamień Filozoficzny. Tom 1 - Rowling Joanne K.

Linki:
http://www.empik.com/harry-potter-i-kamien-filozoficzny-tom-1-rowling-joanne-k,p1113808268,ksiazka-p
http://www.empik.com/harry-potter-ksiazka-do-kolorowania-opracowanie-zbiorowe,p1117604563,ksiazka-p

#4

Kolejnym pomysłem jest koszulka z <i tu dajcie ponieść się fantazji> dowolnym nadrukiem. Może to być jakiś fan art związany z książką czy cytat. Możliwości jest wiele. Prezent zdecydowanie będzie niepowtarzalny. Lub kupcie papier specjalny papier do drukarki, który można potem naprasować na  koszulce i voila gotowe.


http://divergentfans.net/profiles/blogs/make-your-own-divergent-t-shirt-full-instructions-stencils

#5

Ostatni prezent, to tak nie za bardzo prezent, a raczej miła niespodzianka. Mam na myśli ciasteczka ozdobione jak na profesjonalną fangirl przystało. Wystarczy, że kupicie foremki najlepiej w kształcie ludzików <ale mogą tez być inne kształty będziecie mogli narysować tam jakieś znaczki kojarzące się z daną książką> i następnie po wycięciu ozdóbcie je tak, by przypominały bohaterów z Waszych ukochanych książek. Chciałabym, żeby wyglądały tak jak te pierwsze, ale znając życie pewnie wyjdą tak jak te poniżej lub nawet gorzej. 

Dziękuje za uwagę. Mam nadzieję, że pomogłam tym co dopiero się ocknęli z prezentami. Do przeczytania następnym razem i Wesołych Świąt!
      

0 komentarze:

Prześlij komentarz